fi ee eng ru 

KÄEPAEL klaashelmestest 3 sinise pitsahhaadiga

Käepaelal on kasutatud Jaapani firma Istana Mote klaashelmeid. Klaashelmeste vahel on kolm rondellikujulist sinist pitsahhaati. Helme läbimõõt 4 mm. Käepael on jooksva sõlmega ja sobib nii väikesele kui suurele randmele. Valmistatud Indoneesias väikesel Madura saarel.
Kood 37811

KÄEPAEL klaashelmestest 3 krüsokollaga

 Käepaelal on kasutatud Jaapani firma Istana Mote klaashelmeid. Klaashelmeste vahel on kolm rondellikujulist krüsokollat. Helme läbimõõt 4 mm. Käepael on jooksva sõlmega ja sobib nii väikesele kui suurele randmele. Valmistatud Indoneesias väikesel Madura saarel.
Hind 2.5 EUR
Kood 3826
Laos

KÄEPAEL klaashelmestest 3 arbuusturmaliiniga

Käepaelal on kasutatud Jaapani firma Istana Mote klaashelmeid. Klaashelmeste vahel on kolm rondellikujulist arbuusturmaliini. Helme läbimõõt 4 mm. Käepael on jooksva sõlmega ja sobib nii väikesele kui suurele randmele. Valmistatud Indoneesias väikesel Madura saarel.
Kood 3813

KÄEPAEL klaashelmestest 3 tsitriiniga

Käepaelal on kasutatud Jaapani firma Istana Mote klaashelmeid. Klaashelmeste vahel on kolm rondellikujulist tsitriini. Helme läbimõõt 4 mm. Käepael on jooksva sõlmega ja sobib nii väikesele kui suurele randmele. Valmistatud Indoneesias väikesel Madura saarel.
Kood 3798

KÄEPAEL klaashelmestest 3 smaragdiga

Käepaelal on kasutatud Jaapani firma Istana Mote klaashelmeid. Klaashelmeste vahel on kolm rondellikujulist smaragdi. Helme läbimõõt 4 mm. Käepael on jooksva sõlmega ja sobib nii väikesele kui suurele randmele. Valmistatud Indoneesias väikesel Madura saarel.
Kood 3799

KÄEPAEL klaashelmestest 3 berülliga

Käepaelal on kasutatud Jaapani firma Istana Mote klaashelmeid. Klaashelmeste vahel on kolm rondellikujulist berülli. Helme läbimõõt 4 mm. Käepael on jooksva sõlmega ja sobib nii väikesele kui suurele randmele. Valmistatud Indoneesias väikesel Madura saarel.
Kood 3743

KÄEPAEL klaashelmestest 3 roosa morganiidiga

Käepaelal on kasutatud Jaapani firma Istana Mote klaashelmeid. Klaashelmeste vahel on kolm rondellikujulist roosat morganiiti. Helme läbimõõt 4 mm. Käepael on jooksva sõlmega ja sobib nii väikesele kui suurele randmele. Valmistatud Indoneesias väikesel Madura saarel.
Kood 3559

KÄEPAEL klaashelmestest 3 kollase opaaliga

Käepaelal on kasutatud Jaapani firma Istana Mote klaashelmeid. Klaashelmeste vahel on kolm rondellikujulist kollast opaali. Helme läbimõõt 4 mm. Käepael on jooksva sõlmega ja sobib nii väikesele kui suurele randmele. Valmistatud Indoneesias väikesel Madura saarel.
Kood 3557

KÄEPAEL klaashelmestest 3 lavendliametüstiga

 Käepaelal on kasutatud Jaapani firma Istana Mote klaashelmeid. Klaashelmeste vahel on kolm rondellikujulist lavendliametüsti. Helme läbimõõt 4 mm. Käepael on jooksva sõlmega ja sobib nii väikesele kui suurele randmele. Valmistatud Indoneesias väikesel Madura saarel.
Kood 35811

KÄEPAEL klaashelmestest 3 tsavoriidiga

Käepaelal on kasutatud Jaapani firma Istana Mote klaashelmeid. Klaashelmeste vahel on kolm rondellikujulist tsavoriiti. Helme läbimõõt 4 mm. Käepael on jooksva sõlmega ja sobib nii väikesele kui suurele randmele. Valmistatud Indoneesias väikesel Madura saarel.
Kood 3827
1-1011-2021-3031-4041-44