fi ee eng ru 

Valmistame suurema osa oma pakutavast valikust ise. Kivide valik on väga lai. Kui soovid endale kõrvarõngaid oma lemmikkivist, siis kirjuta meile ja paneme näidise kokku.

Kõrvarõngad larimariga

Usutakse, et larimaril on võimsad metafüüsilised omadused, mis aitavad kaotada emotsionaalseid tõkkeid, ning vabastadastressist ja pingetest.

Helme suurus 8 mm

Valmistatud Eestis

Kood 96843

Kõrvarõngad malahhiidiga

Usutakse, et malahhiit on oluline kaitsekivi, mis neelab endasse negatiivsed energiad. Malahhiit puhastab tšakraid ning avab südame tingimusteta armastusele.

Kõrvarõngahaagid on valmistatud messingist. 
Kivide läbimõõt on 3 mm
Ripatsi pikkus 20 mm

Valmistatud Eestis
Hind 5 EUR
Kood 96841
Laos

Kõrvarõngad Aafrika amasoniidiga

Usutakse, et Aafrika amasoniit lisab tasakaalu ja harmooniat. Amasoniiti nimetatakse ka tõe ja julguse kiviks. Amazoniidil on tervendav jõud füüsiliste tervisehäirete, emotsionaalsete probleemide ja tšakrate tasakaalustamisel. 

Kõrvarõngahaak on valmistatud messingist. Kivid on 6 mm läbimõõduga.
Ripatsi pikkus 18 mm

Valmistatud Eestis
Kood 96840

Kõrvarõngad Aafrika türkiisiga

Aafrika türkiis ei ole tegelikult türkiis, vaid on saanud nimetuse sarnase värvuse tõttu. Tegemist on jaspisega, mida kaevandatakse Aafrikast.
Usutakse, et see on evolutsioonikivi, mis toob Sinu ellu suuri muudtusi. See kivi avab meeled kõigele uuele ja tundmatule ning aitab leppida
muutustega.

Helmeste läbimõõt 4 mm
Ripatsi pikkus 28 mm

Valmistatud Eestis
Kood 96839

Kõrvarõngad roosast kvartsiga

 Usutakse, et roosa kvarts on armastuse kivi, mis taastab suhetes usalduse ja harmoonia.

Kõrvarõngahaagid on valmistatud messingist. Kivid on trummellihvitud ja seetõttu kõik pisut erineva kujuga. Vajadusel saame saata foto ernevatest mudelitest.

Valmistatud Eestis
Kood 96838