fi ee eng ru 

Kõnelev Trumm OÜ  / Registrikood 10431830 / KMKR EE100356227


LAHTIOLEKUAJAD PÜHADE AJAL:

Universaal-Universum esinduskauplus

Olevimägi 16, Tallinn
Tel 641 1703
vaata kaarti
olevi@eksootika.ee
Avatud:
E-R  10-19
L      11-18
P      12-17
Universaal-Universum Nautica

Ahtri 9, Tallinn
Tel 655 1558
nautica@eksootika.ee
Avatud:
E-P 10-20

 


 

Universaal-Universum Lasnamäe

Mustakivi 13, Tallinn
Tel 671 7704
lasna@eksootika.ee
Avatud:
E-P 10-21

 Universaal-Universum Ülemiste

Suur-Sõjamäe 4, Tallinn
Tel 603 4771
ylemiste@eksootika.ee
Avatud:
E-L 10-21
P     10-19

 Universaal-Universum
Tartu
 Kaubamajas

Riia mnt 1, Tartu Kaubamaja
Tel 731 4820
tartu@eksootika.ee
Avatud:
E-L 10-21
P  10-19


Universaal-Universum Magistrali

Sõpruse pst 201, Tallinn
Magistrali keskus
Tel 635 7900
magistrali@eksootika.ee
Avatud:
E-L 10-20
P    10-18

Universaal-Universum
Pärnu

Hommiku 2, Pärnu
Port Artur I
Tel 447 8637
portartur@eksootika.ee
Avatud:
E-L  10-20
P     10-18
Universaal-Universum Telliskivi Poetänaval

Telliskivi Loomelinnakus
hoone: A3
vaata kaarti
Tel 655 6584
telliskivi@eksootika.ee
Avatud:
E-R 11-19                     
L-P 11-17

 Universaal-Universum Rakvere

Haljala tee 4, Rakvere vald,
Lääne-Virumaa 44415
Põhjakeskus
Tel 603 4470
rakvere@eksootika.ee
Avatud:
E-P 10-20
 

Universaal Universum Tartu Lõunakeskuses

Ringtee 75, Tartu
Tel: 7735347
lounakeskus@eksootika.ee
E-P 10-21

 

  

Ladu/hulgimüük

UUS AADRESS:
Pärnu mnt 238/3, 11624 Tallinn
estakaad 28
Tel 601 0816
kauplus@eksootika.ee
Avatud:
E-R 10-17

                        
UNIVERSAAL-UNIVERSUM Telliskivi Loomelinnakus
 
 


  Instagram

 

 VEEBIKESKKONNA EKSOOTIKA.EE KASUTUSTINGIMUSED

1.ÜLDIST

1.1Kasutustingimused reguleerivad internetiaadressil www.eksootika.ee asuva veebilehe kasutamise ja selle kaudu pakutava kauba müügitingimusi. Veebilehe külastaja (edaspidi Klient) nõustub veebilehte kasutades ja kaupa ostes meie kasutustingimustega.
1.2Veebilehe omanikuks ja haldajaks on Kõnelev Trumm OÜ (edaspidi Universaal Universum), aadress Olevimägi 16, 10123 Tallinn, äriregistri kood 10431830, e-post kauplus@eksootika.ee
1.3Klient saab veebilehe kaudu osta ainult veebilehel pakutavaid kaupu.
1.4Kliendiks saavad olla vaid kõik täisealised füüsilised ja juriidilised isikud.
1.5Kauba ostmiseks veebilehelt peab klient täitma ja kinnitama registreerimisvormi. Klient tagab, et:
1.5.1kõik tema esitatud andmed ja kinnitused on õiged;
1.5.2klient on täielikult teovõimeline füüsiline isik (vähemalt 18-aastane) või tal on kõik õigused ja volitused kliendi nimel kauba ostmiseks. Kliendi ja kliendi esindaja kinnituste õigsust eeldatakse ja Universaal Universum ei ole kohustatud neid kontrollima.
1.6Veebilehel esitatud informatsiooni ja materjalide kasutamise ja avaldamise õigus kuulub täieõiguslikult Universaal Universumile.

2.KAUBA OSTMINE VEEBILEHELT

Ostukorv ja tellimuse täitmine.
2.1Kliendi ostukorv luuakse hetkel, kui ta on klikkinud nupule "Lisa ostukorvi." Kauba ostukorvi lisamine ei kohusta klienti veel ostma.
2.2Klient saab muuta ostukorvis olevate kaupade kogust ning neid vajadusel ostukorvist eemaldada.
2.3Ostukorvis olevad kaubad on tellimuse kinnitamiseni saadaval ka teistele klientidele.
2.4Tellimuse vormistamiseks vajutab klient nupule „Kinnita andmed”. Peale tellimuse vormistamist saadetakse kliendi e-posti aadressile automaatselt tellimuse kinnitus.
2.5Arvet saab vormistada ka teisele nimele, selleks tuleb lisada vastavad õiged andmed.
2.6Tellimuse vormistamisel valib klient endale meelepärase kauba transpordi viisi. Tellimuses esitatud kontaktandmete täpsusest sõltub kliendi poolt ostetud toodete häireteta transport ja vahel ka võimalikud lisakulutused.
2.7Peale arve laekumist meie pangakontole, saadame ostetud kauba valitud sobival transpordi viisil kliendile kohale.
2.8Kauba õigeaegne ja edaspidine tarneaeg kauba edastamise hetkest kullerile või pakiautomaati ei sõltu Universaal Universumist, vaid kliendi poolt valitud transpordifirmast ja nende tingimustest ja kohustustest.

3.KAUBA TASUMINE

3.1Klient saab kauba eest tasuda pankade pangalinkide kaudu ja krediitkaardiga.
3.2Veebilehelt kaupa ostes saab tasuda järgmiste Eesti pankade pangalinkide vahendusel: Swedbank, SEB Pank, Luminor, Danske, LHV ja Krediidipank. Samuti on võimalik tasuda Visa ja MasterCard deebet- ja krediitkaardiga.
4.HINNAKIRI
4.1Veebilehel pakutava kauba hind on toodud eurodes.
4.2Kauba tarnimine on ilma transpordikuluta alla 25 EUR maksude puhul.
4.3Veebipoest tellimisel pakume kauba transportimiseks Eesti Posti kullerteenust, mille saatekulu alla 25 EUR tellimuse puhul 3.20 EUR
4.4Kõik veebilehel toodud hinnad sisaldavad käibemaksu 20%
4.5Soodustused kaupadele kehtivad kui need on veebilehel märgitud.

5.KLIENDI ÕIGUSED JA KOHUSTUSED

5.1Klient kohustub kasutama veebipoodi ainult kasutustingimustes toodud eesmärgil. Kliendil on keelatud kasutada veebipoodi ebaseaduslikeks tehinguteks ja/või pettuseks.
5.2Klient kohustub tasuma kauba eest pakkumises toodud hinna.
5.3Klient tagab, et veebilehe kasutamisel kliendi poolt sisestatud andmed ja kliendi kontaktandmed (nimi, telefoninumber, isikukood jne) on tõesed, täielikud ja ajakohased.
5.4Klient informeerib Universaal Universumit viivitamatult kõikidest andmetest ja asjaoludest, mis on muutunud, võrreldes kliendi poolt veebilehe kliendiks registreerumisel esitatud andmete ja asjaoludega.
5.5Kliendil on kohustus lisada andmetesse oma isikukood.
5.6Pangaülekanne peab laekuma sama isiku pangakontolt, kelle isikukood on meile edastatud.

6.UNIVERSAAL UNIVERSUMI ÕIGUSED JA KOHUSTUSED

6.1Universaal Universum võib kasutustingimusi ja veebilehel pakutava kauba hinda, müügitingimusi ja muud teavet igal ajal vastavalt oma äranägemisele muuta, täiendada, asendada või kustutada.
6.2Kasutustingimuste, kauba hinna ja muu teabe muudatused ning täiendused jõustuvad muudatuste tegemise momendist veebilehel. Kui klient edastas oma tellimuse enne muudatuse jõustumist, siis kliendi jaoks kehtivad tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimused, v.a kui seaduses on ette nähtud teisiti.
6.3Universaal Universumil on õigus piirata või tühistada kliendi veebilehe kasutamise õigus ning mitte võimaldada tal uuesti kaupa tellida juhul, kui klient rikub kasutustingimusi või neist tulenevaid kohustusi, kui ta on esitanud väära või eksitavat informatsiooni või käitub muul moel pahausklikult.


7.TELLIMUSE TÜHISTAMINE, KAUBA JA RAHA TAGASTAMINE

7.1Kui kaup ei sobi või ei vasta kliendi ootustele, on kliendil õigus see Universaal Universumile tagastada 15 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Kliendil on sama tähtaja jooksul õigus mittesobiv kaup ka sama summa ulatuses samaväärse kauba vastu vahetada.
7.2Kauba tagastamise või vahetamise soovi korral tuleb kliendil edastada vastavasisuline taotlus oma andmete ja arvelduskonto numbriga Universaal Universumi e-posti aadressile kauplus@eksootika.ee
7.3Kauba tagastamise või vahetamise korral saadab klient Universaal Universumile kauba tagasi viivitamata, kuid mitte hiljem kui 15 päeva möödumisel vastava avalduse tegemisest, v.a juhul kui Universaal Universum ja klient lepivad teisiti kokku. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis.
7.4Universaal Universum kannab raha tagastatud kauba eest tagasi kliendi arvelduskontole esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest Universaal Universumi poolt. Kauba tagastamisega seotud otsesed kulud kannab klient.
7.5Kauba eest võib klient nõuda raha tagasi ainult juhul kui toode on praak ja/või klient ei leia samaväärset sobivat toodet asemele.

8.KLIENDI ISIKUANDMETE TÖÖTLEMISE PÕHIMÕTTED

8.1Universaal Universum töötleb Kkliendi isikuandmeid kliendi poolt tehtud ostutellimuste täitmiseks.
8.2Universaal Universum ei kasuta kliendiandmeid (telefoninumber, e-mail) kommertsteadaannete, reklaammaterjalide ning meie kauplustes pakutavate kaupade ja tegevuse kohta info edastamiseks.
8.3Universaal Universum töötleb kliendi isikuandmeid kommertsteadaannete, reklaammaterjalide ning meie kauplustes pakutavate kaupade ja tegevuse kohta info edastamiseks ainult kui klient on selleks soovi avaldanud.
8.4Universaal Universumil on õigus säilitada kliendi isikuandmeid ajavahemikul, mis on vajalik veebilehel avaldatud pakkumistest tulenevate kohustuste täitmiseks.
8.5Universaal Universumil on õigus kliendi isikuandmeid edastada kliendi poolt valitud kolmandatele isikutele, kes on seotud ostutehingu täitmisega (nt kullerteenuse pakkuja, postiasutus).
8.6Kliendil on õigus teada, millised andmed Universaal Universumi andmebaasis tema kohta sisalduvad, esitades vastava järelepärimise veebilehel toodud kauplus@eksootika.ee meiliaadressil. Kliendil on õigus enda isikuandmeid muuta ja parandada.
8.7Kliendil on õigus nõusolek isikuandmete töötlemiseks Universaal Universumi poolt igal ajal tagasi võtta, nõuda isikuandmete töötlemise lõpetamist ja kogutud isikuandmete kustutamist või sulgemist. Selleks esitab klient vastavasisulise avalduse veebilehel toodud kauplus@eksootika.ee meiliaadressile.


9.AUTORIÕIGUSED

9.1Kogu veebilehel sisalduv informatsioon, sealhulgas veebilehe kujundus ja tarkvara on kaitstud autoriõigustega vastavalt autoriõiguse seadusele. Kõik autoriõigused veebilehel esitatud materjalidele kuuluvad Universaal Universumile või on Universaal Universumile antud ulatuses, mis lubab nende kasutamist veebilehel.
9.2Veebilehel sisalduvat informatsiooni võib kasutada ainult mitteärilistel eesmärkidel ning selles sisalduva teabe reprodutseerimine, levitamine ja muul viisil kolmandatele isikutele üle andmine ilma Universaal Universumi eelneva kirjaliku loata on keelatud.

10.KAUBA MITTEVASTAVUS MÜÜGITINGIMUSTELE

10.1Veebilehel pakutava kauba müügitingimustele mittevastavuse korral tuleb kliendil esitada pretensioon Universaal Universumi e-posti aadressile kauplus@eksootika.ee ning pretensioonis tuleb märkida kliendi nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja kauba tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.
10.2Klient peab esitama pretensiooni 15 päeva jooksul alates kauba vastuvõtmisest. Universaal Universum vaatab pretensioonid läbi ja vastab kliendile esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 15 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.
10.3Universaal Universum vastutab kliendi ees Universaal Universumi poolt kasutustingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.
10.4Klient vastutab Universaal Universumi ees kliendi poolt kasutustingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.
10.5Universaal Universum ei vastuta kauba kahjustumise eest, mis on tekkinud kliendi süül või kliendi hoolimatuse tõttu, defektide eest, mis on tekkinud kauba mittesihipärase kasutamise tagajärjel ega kauba transpordil tekkinud kahjustuste korral.
10.6Kumbki osapool ei vastuta teise osapoole ees ning tema käitumist ei loeta kasutustingimuste rikkumiseks oma mistahes kohustuse teostamisega viivitamise või selle mitteosutamise tõttu, kui nimetatud viivituse või mitteosutamise põhjus ei olnud nimetatud osapoole poolt kontrollitav (vääramatu jõud).

11.MUUD TINGIMUSED

11.1Kõikide teadete ja informatsiooni edastamine Universaal Universumilt kliendile toimub kliendi poolt sisestatud kontaktandmete kaudu. Kõikide teadete ja informatsiooni edastamine kliendilt Universaal Universumile toimub veebilehel avaldatud kontaktandmete kaudu.
11.2Kui mõni kasutustingimuste säte osutub vastuolus olevaks seaduse sätetega, ei muuda see kehtetuks teisi kasutustingimuste sätteid. Sellisel juhul kohaldatakse kehtetu sätte asemel seaduses sätestatut.
11.3Veebilehe kasutamisest tulenevatele õigussuhetele kliendi ja Universaal Universumi vahel kohaldatakse Eesti Vabariigis kehtivat õigust.
11.4Veebilehe kasutamisest tekkinud vaidlusi püüavad klient ja Universaal Universum lahendada läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel lahendab vaidluse Harju Maakohus.
11.5Kui vaidlusi ei ole võimalik läbirääkimiste teel lahendada, on tarbijast kliendil võimalik pöörduda nõu ja selgituste saamiseks ka Tarbijakaitseameti (asukoht Pronksi 12, Tallinn 10117, www.tarbijakaitseamet.ee) poole või anda vaidlus lahendada Tarbijakaitseameti juures tegutsevale Tarbijavaidluste komisjonile. Tarbijavaidluste komisjonile võib kaebuse esitada ka internetipõhise vaidluste lahendamise keskkonna kaudu internetiaadressilt http://ec.europa.eu/odr, komisjoni menetlusreeglitega saab tutvuda aadressil www.tarbijakaitseamet.ee.