Kaelakee luust ripatsiga "Dorje"

5,00 €
 • Päritolu: Nepal
 • Reguleeritava pikkusega puuvillapael
 • DORJE

   Vastupidavus, selgus ja vaimne tugevus

  Dorje, tuntud ka kui vajra, on iidne sümbol, mis on pärit budismist ja tiibeti traditsioonidest. Selle sügavat tähendust kannab endas ka dorje talisman, mis võib anda kandjale mitmeid olulisi omadusi ja juhtnööre.

  Dorje sümboliseerib vastupidavust ja tugevust. Nagu välgul, on dorjel võime purustada takistusi ja tuua selgust pimedusest. Dorje talismani kandmine võib olla meeldetuletuseks kandjale, et raskustega silmitsi seistes on tal vajalikud ressursid ja sisemine jõud nende ületamiseks.

  Samuti on dorje seotud vaimse tugevusega. See sümboliseerib vaimset võitu materiaalse maailma üle, aidates kandjal säilitada selget mõtlemist ja otsuste langetamist ka keerulistes olukordades. Dorje talismaniga võib kaasneda sisemine rahu ja kindlus.

  Dorje talisman kannab endas ka tasakaalu ja harmoonia mõõdet. Sellel on kaks osa, mis esindavad mehelikku ja naiselikku energiat, ning nende harmooniline ühtsus. See võib aidata kandjal leida tasakaal oma elus ning ühendada erinevaid vastandlikke aspekte.

  Valides dorje talismani, valite sügava tähendusega sümboli, mis võib aidata sul tugevamaks ja vastupidavamaks muutuda. See võib anda sulle selgust ja vaimset tugevust ning aidata leida tasakaalu ja harmooniat oma teekonnal.

  Lisa ostukorvi