Kaelakee luust ripatsiga "Kihv"

5,00 €
 • Päritolu: Nepal
 • Reguleeritava pikkusega puuvillapael

 • KIHV 

   Kaitse, võim ja julgus

  Kihv on iidne sümbol, mis on leidnud oma tee erinevatesse kultuuridesse ja traditsioonidesse. Kihva talismani tähendused on mitmekülgsed, pakkudes kandjale olulisi omadusi ja väärtusi.

  Kihva sümboliseerib kaitset ja vastupanuvõimet. Selle terav ja tugev kuju võib meenutada kaitsekihti, mis aitab hoida eemale negatiivsust ja halba energiat. Kihva talismaniga võib kaasneda tunne, et oled kaitstud ja valmis vastu astuma elu väljakutsetele.

  Lisaks sellele kujutab kihv võimu ja tugevust. Paljudes kultuurides on kihv seostatud loomade, nagu elevandite ja haid, jõu ja võimsusega. Kihva talismaniga võib kaasneda tugev enesekindlus ja võime seisata vastu ka kõige keerulisemates olukordades.

  Kihv talisman kannab endas ka julgust ja enesekindlust. Selle sümboolne tähendus võib anda kandjale julgust väljendada oma tõelist olemust ja astuda uutesse olukordadesse kindla sammuga. Kihvaga kaasnevad omadused võivad aidata sul ületada hirmud ja ebakindluse ning avada uusi võimalusi.

  Valides kihva talismani, valite enda kõrvale sümboli, mis toob kaasa kaitse, võimu ja julguse. See võib aidata sul tunda end kindlana ning anda sulle tugevust nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

  Lisa ostukorvi