Kaelakee ruunimärgiga "FEHU"

2,00 €

  • Kirjuta meile lisainfosse, millise värvikombinatsiooniga kaelakee soovid, ning saadame sulle sama või võimalikult sarnase ehte.

Fehu, mida tuntakse ka kui Feoh või Feh, on üks ruunidest Germaani ruunikirjas ja selle tähendus on seotud jõukuse, külluse, materiaalse heaolu ja loomisvõimega. Fehu ruun sümboliseerib materiaalseid ressursse, rikkust, edu ja võimalusi.

Fehu ruun võib väljendada jõukust, nii materiaalset kui ka vaimset. See võib tähendada finantslikku edu, stabiilsust ja küllust. Ruun viitab sageli ka viljakusele, nii füüsilisel kui ka loomingulisel tasandil, ning võib seostuda loominguliste võimaluste ja saavutustega.

Fehu ruun kutsub sind olema teadlik oma ressurssidest ja neid mõistlikult kasutama. See innustab sind looma ja manifesteerima oma soove ning kasutama oma loovat potentsiaali. Samuti rõhutab see vajadust olla vastutustundlik oma varade ja ressursside haldamisel.

Üldiselt võib öelda, et Fehu ruun sümboliseerib jõukust, küllust ja loomisvõimet. See julgustab sind kasutama oma ressursse targalt, looma ja manifesteerima oma eesmärke ning nautima materiaalset ja vaimset küllust.


Lisa ostukorvi