Laavakivist ja fossiilkorallist käevõru

8,00 €
  • Helme läbimõõt 8 mm
Vulkaanilist laavakivi peetakse võimsaks kaitsjaks. Ta on tugevuse ja viljakuse kivi.

Fossilkorall võib olla kasulik kristall paljude erinevate vaimsete ja füüsiliste seisundite toetamiseks. Kuna ta on seotud mineviku mälestuste ja tuleviku unistustega, võib ta aidata oma kandjal paremini mõista oma eelmiste elude karmat ning leida parimat võimalikku teed selles elus. Ta on tugevasti seotud südameenergiaga, mistõttu võib aidata avada südant ja suurendada armastuse ning hoolivuse tundeid.

Fossilkorall võib olla ka kasulik emotsionaalse tasakaalu saavutamisel, aidates rahustada tugevaid emotsioone ja julgustades leebust, hoolivust ja positiivsust nii enda kui ka teiste suhtes. Ta võib aidata algatada suhtlemist ning vaigistada sisemist kriitikut. Fossilkorall võib aidata ka psühholoogiliste traumade ja stressiga toimetulekul ning on kasulik hirmude, närvilisuse ja paanikahoogude korral.

Lisaks võib fossilkorall olla kasulik füüsilise tervise seisukohalt, aidates reguleerida menstruatsioonitsüklit ja tõsta viljakust naistel. Ta võib olla kasulik ka kaitseamulettina kurja silma, needuste ja deemonite vastu ning soodustada sügavaid sisemisi muutusi. Fossilkoralli kasutamine võib aidata toetada kainet mõtlemist, julgust, sisemise tarkuse kasutamist ja tasakaalukust.


Lisa ostukorvi