Yin ja yang sümboliga hauliidist käevõru

5,00 €
  • Helmed 8 mm

Hauliit leiti esmakordselt 1868. aastal Kanadas Nova Scotia provintsis. Selle avastas ja kirjeldas mineraloog Henry How, kelle järgi see ka nime sai. Esialgu arvati, et see mineraal on magnesiit, kuid hiljem selgus, et tegemist on täiesti erineva mineraaliga.

Hauliit koosneb peamiselt kaltsiumist, boorist ja ränist, samas kui magnesiit koosneb peamiselt magneesiumist ja süsinikdioksiidist. Kuigi need kaks mineraali võivad olla välimuselt sarnased, erinevad nende füüsikalised ja keemilised omadused märkimisväärselt.

Hauliidist ehete kandmine võib aidata inimestel leida sisemist rahu ja tasakaalu ning toetada nende vaimset arengut. Hauliidi omadused hõlmavad muuhulgas blokeeringute lahustamist ja elujõu stimuleerimist, mis võivad aidata inimestel paremini toime tulla uute elusituatsioonidega ja leida sisemist jõudu.

Lisaks sellele võib hauliit aidata inimestel saavutada suuremat teadlikkust enda tegevustest ning rahustada kiireloomulist meelt, mis võib olla eriti kasulik stressirohketes olukordades. Hauliit võib ka aidata inimestel muutuda avatumaks ja enesekindlamaks ning tõsta nende karisma taset, mis võib omakorda aidata neil suhelda teistega ja saavutada oma eesmärke.

Lisa ostukorvi