Kaelakee ruunimärgiga "ALGIZ"

2,00 €
  • Kirjuta meile lisainfosse, millise värvikombinatsiooniga kaelakee soovid, ning saadame sulle sama või võimalikult sarnase ehte.
Algiz, mida tuntakse ka kui Elhaz, on üks ruunidest Germaani ruunikirjas ja seda seostatakse kaitse, kaitsetahte ja jumaliku kohalolekuga. Algiz ruun sümboliseerib kaitset, turvalisust, intuitsiooni ning seotust kõrgemate jõudude ja spirituaalsusega. Algiz ruun võib väljendada tugevat kaitset ja turvalisust. See julgustab sind usaldama oma intuitsiooni ja olema teadlik oma ümbrusest, et vältida ohte ja hoida end kahjulike mõjude eest. See ruun võib anda sulle jõudu ja julgust vastu astuda väljakutsetele ning kaitsta end negatiivsete mõjude eest. Algiz ruun on seotud ka jumaliku kohalolekuga ja spirituaalse ühendusega. See võib viidata suuremale kõrgemate jõududega seotusele ning innustada sind süvenema oma spirituaalsesse praktikasse või uskumustesse. Algiz ruun julgustab sind leidma tasakaalu ja harmooniat oma sisemise ja välimise maailma vahel.
Üldiselt võib öelda, et Algiz ruun sümboliseerib kaitset, intuitsiooni ja jumalikku kohalolekut. See innustab sind olema teadlik oma ümbrusest, usaldama oma intuitsiooni ning looma tugeva sideme spirituaalse maailmaga.
Lisa ostukorvi