Kõrvaküünlad 2tk

3,90 €
  • Mis on kõrvaküünal?
Kõrvaküünal on sees õõnes lehtrikujuline küünal, mida kasutatakse kõrvade puhastamiseks.
Küünlad on valmistatud mesilasvahast, marlist, pulbristatud taimeosadest ning puuvillast.
Kõrvaküünlaid kasutatakse lõõgastumiseks ning liigse kõrvavaigu ja teiste kõrvaprobleemide puhul, nagu näiteks kõrvakohin.
  • Kuidas töötab kõrvaküünal?
Kõrvaküünla süütamine tekitab kõrvas tuuletõmbust, mis tekitab kerge ülerõhu. Niipea kui pool kõrvaküünalt on ära põlenud, surve vaikselt väheneb ja tekib alarõhk. 
Rõhumuutuste eesmärk on soodustada vereringet kõrvas ja stimuleerida lümfivoolu. Alarõhk tõmbab kõrvavaigu kõrvakanalist välja.
Rõhu ühtlustamisel on lõõgastav mõju hingamisele ja südamele, samuti aitab see kaasa kogu keha täielikule lõdvestumisele. 

Kõrvaküünalde kasutamisel ei tohiks olla üksi. Otsige endale abilise, kes saab aidata ja vigastusi või õnnetusi ära hoida. 

  • Kuidas kõrvaküünalt kasutada?
Looge enda ümber lõõgastav keskkond, kasutades mahedat valgust, vältides tõmbetuult ja mängides mahedat muusikat. Kasutada võib ka sobiva mõjuga viirukeid. 
Lamage külili ja toetage oma pea õhukesele padjale või kokku volditud saunalinale  nii, et ravitav kõrv näitaks otse ülesse. Asetage nüüd kõrvaküünla peenem ots keeratava liigutusega vertikaalselt kõrva, nii et kuulmekäik oleks õhukindlalt suletud.
Niiske rätik kõrva ümber aitab pudenevat tuhka kinni püüda.
Süüdake kõrvaküünla lehterserv ehk laiem ots.
Kõrvaküünal põleb ja soe õhk siseneb kõrva.
Kui kõrvaküünal põlev märgitud otsani, kustub see tavaliselt iseennest, aga kui ei kustu, kastke  küünal vette. Puhastage kõrv, nägu, kael ja õlad niiske majapidamispaberi või puuvillase riidega. Jätkake protseduuri teise kõrvaga.
Lisa ostukorvi