Nahast käepael ruunimärgiga "GEBO"

2,50 €
  • Kirjuta meile lisainfosse, millise värvikombinatsiooniga käepaela soovid, ning saadame sulle sama või võimalikult sarnase ehte.
Gebo on üks ruunidest Germaani ruunikirjas ja selle tähendus on seotud andmisega, vahetegemisega ja vastastikuse sidemega. Gebo ruun sümboliseerib tasakaalu, õiglust, suhete ja partnerluse olulisust. Gebo ruun võib väljendada vastastikust kingituste andmist, koostööd, jagamist ja tasakaalu erinevate jõudude vahel. See võib viidata ka tasakaalu ja vastastikuse austuse olulisusele suhetes ning vajadusele olla aus ja õiglane nii enda kui teiste suhtes. Gebo ruun soovitab sul olla tähelepanelik oma suhetes teistega ning panustada nende hoidmisse ja arendamisse. See võib viidata ka võimalikele uutele suhetele, partnerlustele või koostöövõimalustele, kus vastastikune austus ja tasakaal on olulised.
Üldiselt võib öelda, et Gebo ruun sümboliseerib andmise, vastuvõtmise, tasakaalu ja suhete olulisust ning julgustab sind luua tervislikke ja vastastikku toetavaid suhteid teistega.
Lisa ostukorvi