Nahast käepael ruunimärgiga "INGUZ"

2,50 €
  • Kirjuta meile lisainfosse, millise värvikombinatsiooniga käepaela soovid, ning saadame sulle sama või võimalikult sarnase ehte.
Inguz on üks ruunidest Germaani ruunikirjas ja seda seostatakse sageli uute alguste, sisemise arengu ja potentsiaaliga. Inguz ruun sümboliseerib sisemist kasvu, viljakust, loomingulisust ja sisemise jõu ärkamist. Inguz ruun võib väljendada muutuste ja arengu aega, kus vanad asjad jäävad seljataha ning uued võimalused ja väljakutsed avanevad. See ruun julgustab sind pöörama tähelepanu oma sisemisele häältule ja intuitsioonile ning järgima oma südant. Inguz ruun soovitab sul julgelt astuda uutele radadele ja avada end uutele kogemustele. See võib viidata ka viljakale perioodile sinu elus, kus saad oma potentsiaali täielikult realiseerida.
Üldiselt võib öelda, et Inguz ruun sümboliseerib sisemist kasvu, muutusi ja uute võimaluste tekkimist. See julgustab sind olema avatud uutele kogemustele ning kasutama oma sisemist jõudu ja loovust oma eesmärkide saavutamiseks.

Lisa ostukorvi