Viiruk Nado Poizokhang Cinnamon 21 tk

9,90 €
See viiruk on valmistatud tuntud Bhutani viirukitehases "Nado Poizokhang" — üks juhtivaid viirukitootjaid Bhutanis. "Nado" tooteid tuntakse nende kasutatud koostisosade puhtuse ja hoolika valmistamisprotsessi poolest. Tegu on ühe vanima ja suurima viirukitootjaga Bhutanis. See "Kaneel" Nado Poizokhang kuulub kollektsiooni "A" klassi viirukite hulka. See sisaldab traditsioonilist segu kaneelist, puuviljadest, teraviljadest, ravimtaimedest ja puhtast piimast. Seda valmistatakse rangelt vanade tekstide järgi.

Paljud nendest koostisosadest kasvavad Himaalaja mägedes, kus kõrgus ulatub üle 4000 meetri. Neid kogutakse jakikasvatajate poolt, kes liiguvad oma karjadega mägedes üles ja alla, otsides suviseid ja talviseid karjamaid, samuti pered, kes elavad alaliselt kõrgel kauges Himaalaja mäestikus.

Usutakse, et nende viiruki ohverdamine kutsub jumalikke olendeid andma õnnistusi nii inimestele kui ka keskkonnale ning rahustab nähtamatuid takistusi tekitavaid jõude. Samuti rahuldab see madalamate sfääride olendeid, nagu näiteks pretad (näljased kummitused), kuna suits toimib neile erilise toiduna.
Seega on selle viiruki põletamine suurepärane viis õnnistuste kutsumiseks ja takistuste puhastamiseks. Seda võib põletada igal ajal, kuid eriti sobib see kasutamiseks õhtuti.
Lisa ostukorvi